Klan Pilsner Urquell - nábíráme

Zdar!

Jsme nový CZ / SK klan (Pilsner Urquell - lvl 5 + akademka) na tomto serveru, který se může pyšnit dlouhou historií sahající až do 25.11.2017.

Fungujeme jako taková volná CP, kam se můžete, ale nemusíte přidat. Poplatky za klan hal se neplatí....žádné... Stála klan hala zatím není. (Pracuje se na tom, aktuálně nám slouží dobíjecí klan haly)

Herní čas většiny našich členů v pracovním týdnu je kolem 18:00 až jedné hodiny v noci + víkendy. Dobrá atmosféra je na denním pořádku, stejně jako výpomoc v rámci klanu. Věci si stavíte svým tempem...pomoc od klanu je v rámci možností, každopádně vždy velmi rádi pomůžeme a poradíme.

Hru nehrotíme, hrajem, jak nám to čas dovolí, proto, pokud hledáte klan, kde jsou NO life lidi, tak GL u nás to nebude. Jsou zde jen nenapravitelní flegmatici, plní suchého humoru a odhodlaní dobře se pobavit a hlavně si zahrát.

Víme, co děláme, co je třeba udělat, ať se to týče RB, Kamaloky až po AQ, Baiuma či Tiata, ale i obyčejné SOI.
Aktuálně však, kvůli lvlu a eqiupu, dáme jen pár RB a Kamaloku, kterou dáváme pravidelně.

Komunikace: Discord (obdoba skype či TS3)

Aktuálně sháníme posilu do naší zatím 6-členné CP - (SWS, BD, DD, SE, EE, Nekro, WC,OL) to všechno u nás najde svoje uplatnění a co se týka klanu, tam rádi přijmeme cokoliv od random hráčů po celé CP. Nábor do CP řešíme na základě sympatií po případné delší vzájemné zkušenosti ... naopak do klanu nabíráme na základě herního času, ale víceméně kohokoliv, kdo je CZ/SK a chce si rozumně zahrát.

Denně online u nás skutečně být nemusíte!!!

Kontakt ve hře: Momonga, Orph, Jibril, iBesti, Boos, Sysel (CL) nebo kdokoliv z klanu má inv právo
S pozdravem potenciálním spoluhráčům klan Pilsner Urquell

Stale nabirame ;) Stačí se ozvat komukoli z výše uvedených PM/Mail, popřípadě komukoli koho potkáte v hře, nebo na foru. Jedeme zatím Fighter classy, ale nabírame vše ;).

Aktualni info:

Klan lvl - 6 (zatim bez Royal Guardy - brzy zalozime)
Pocet aktivnich clenu - cca. 15 (9-10 v CP + 4-6 random hracu vcetne International)
Akademy - nabirame vsechny ( 3,5kk Adena odmena pri naboru do lvlu 16)
Klan Hala / Hrad - Valley Fortress (Antharas Lair)
Aliance - WisdomWins
Zpratelene klany - WisdomSeekers (Ally), Uprising

- naucene zakladni klan skilly, zalozena armada buffpetu, RB a Bom/Mom "cumpeti", porteri do ruznych lokaci ...
- pravidelne chozeni instanci (fortka dungy, Kama, Laba, SoI, RBs) nebo farma Fog/IT/Cata/Necro/Pagan/GC/MoS nebo Stakato nest
- HB - dodela se Dyna pole s Crit. stunem na 150 Holy a muzeme chodit (otazka 1-2 dni)
- pomoc s vybavou, plneni Q apod. je samozrejmosti
- vybava vetsiny dulezitych charu (mainy + beffpeti) v A/S grade + 3x Dyna set (2x destro + 1x bishop)
- WB - Socky na AQ, Orfen zcasti pripravene (o vikendu dodelame), Zaken chodime pravidelne low instanci, Baium+Tiat+Tezza budeme schopni dat asi behem 2-3 tydnu maximalne

takze pokud mate zajem a chut si s nami zahrat a pridat se, at uz do CP nebo jen do klanu ... nebojte se napsat tady nebo ve hre

Kontakt ve hre - PM nebo Mail - Orph, iBesti, Momonga, Kifera, Konsern, Kenicii, Sysel, Zardaska

Last edited:

Drapex

Not approved
Ahoj,rad bych tady zacal hrat a siklo by se mi kdyby mi nekdo poradil co ze startu jak na adenky atd:) a popripade i vzal do clanu:) dekuji za odpoved:)

Ahoj,rad bych tady zacal hrat a siklo by se mi kdyby mi nekdo poradil co ze startu jak na adenky atd:) a popripade i vzal do clanu:) dekuji za odpoved:)
Urcite ti do startu pomuzem, staci se ozvat na iBesti/Orph nebo kdokoliv kdo bude online. (staci i poslat mail)

ahoj ....heled neni problem ...staci se ozvat ve hre na nick Orph, Momonga, iBesti ... nebo komukoliv koho uvidis od nas pobihat .... ;)

pomuzeme se vsim ...s expem, vybavou atd. ...pouzivame na komunikaci Discord ...vice kdyztak povime na Discordu kdyz budes mit chut se pridat ;)

jinak aktualni info o klanu:
lvl 6
Goddard Castlle
pravidelne akce Tiat, SoI, Laba, RBs, Fortky atd. ....