Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
Kratas

Klan ČernáRuka CZ/SK nábor

Рекомендованные сообщения

Zdravím, Chystáme se na serveru vytvořit cz/sk klan ČernáRuka (ManoNera). :deIlluminati:

Klanové TS3, fb page a dobrá parta lidí... :)

Kdo by měl zájem, kontaktujte mě do zpráv nebo do příspěvku ;)

nebo přímo ve hře "Kratas

28d0aa4.png
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Docela typické pro CZ/SVK komunitu, "Pontifex" (Kiba) si taky založí svoje a dáme wary proti sobě ne? :D

 

Ano přesně jak píšeš, nabízel jsem ally, protože je pro mě zcela bezpředmětné být v clanu o 10 CP (clan gradu nějakých fearless, sentinels a podobných)

Já mám 4 party a stačí mi to bohatě.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ano přesně jak píšeš, nabízel jsem ally, protože je pro mě zcela bezpředmětné být v clanu o 10 CP (clan gradu nějakých fearless, sentinels a podobných)

Já mám 4 party a stačí mi to bohatě.

No já čekal alespoň schopny hráče z cz/sk komunity, ale co koukám, budou tam zase jen ti cry nooby z OG. Iof, fearles. Sentinels, wingsoffear a další... Škoda, těšil jsem se na PVP mezi cz komunitou ale jediný slušný PVP bude asi fakt jen proti rusakum. *nokappa *

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ach ten problém cz/sk komunity. Místo toho aby se spojila jde opět proti sobě :D jsem zvědav jak ve 4pt dáte ruský zergy :D místo toho abychom spojily síly,když už ne v klanu tak ally a zkusili uhrát něco proti Rusům tak se zase budeme srat k nim :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Nevím kde jsi vzal, že se budeme chtít spojit s rusáky, to je blbost... a navíc jsem nonstop v kontaktu s cz klanem a do spolupráce v Ally by jsme určitě šli ;) Takže v tom bych neviděl problém ;)

28d0aa4.png
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

No já čekal alespoň schopny hráče z cz/sk komunity, ale co koukám, budou tam zase jen ti cry nooby z OG. Iof, fearles. Sentinels, wingsoffear a další... Škoda, těšil jsem se na PVP mezi cz komunitou ale jediný slušný PVP bude asi fakt jen proti rusakum. *nokappa *

 

WoF byli naposled před pár lety na OG ... Ale ok, lidí z WoF tu je tak 10+-

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...