Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
Kaafrea

Cancer CP - MostHated LF Polski Klan

Рекомендованные сообщения

Witam Serdecznie! :)

 

Jesteśmy zgraną grupą ludzi grających ze sobą od 10 lat (serwery gdzie graliśmy ZEUS C4,ROXY1,ROXY2,FRINTEZZA,DEX,RPG,DN - nasz klan wcześniej nazywał się Szwadron - 3Kings ostatnio od 4 lat MostHated)

Szukamy polskiego klanu który przyjmie do siebie starych doświadczonych graczy. (średnia wieku 30+)

 

Jest Nas 10 osób

Nasze party to:

Zerk

BP

EE

WC

BD

SWS

AW

SK

SLH

+ OL/ZERK/WC/WL - zależy co potrzeba

Mamy wszyscy sprzęt A + top na wilkach + w tym tygodniu kończymy bronie S, w tym momencie tylko BP i EE mają nobla.

Gramy w tygodniu miedzy 15-24 oraz w weekendy kto ile może.

 

Pozdrawiam

 

KaaF

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Witam, zaczynam tu grać na razie niczym się nie mogę pochwalić, czy myśleliście o stworzeniu od podstaw własnej gildii? Widzialem wierszyki tych z purple hand i nie chce mi się wierzyć ze oni naprawdę są 18+, mógł bym grać od 18-22 w tygodniu a w weekendy zwykle cały dzień(chyba ze odsypiam po spotkaniu ze znajomymi,) teraz mam spoilera i kowala z reckami na mats i shooty do lvl 4. Mam nadzieję się rozwijać ale samemu to nudno.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

:) boje się że skończy się jak na poprzednim serwie gdzie zrobiło się Nas 60+ :D i biliśmy większość epików. U nas jest o tyle problem, że nikt nie ma czasu aby podjąć się bycia CL-em :) Każdy z Nas ma dostęp do cwh i crafta - składamy sprzęt razem zaczynając od najważniejszych kończąc na mniej ważnych. Dziś wrócę do domu z roboty to porozmawiam z chłopakami.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...