Верни меня на место!
Слушай MasterPork
и узнай об игре всё
Будь красавчиком! ❤️
Перейти к публикации
OtherX

Support LF Active clan!

Рекомендованные сообщения

Hello guys,

I'm looking for new active clan at this server! About me: I like to play as supporter like OL,Cardi,Eva Saints,Warlock etc! Definitely i like low rates servers and hope that in this one i will have, a nice memories!

P.S. I got some experience at low rate servers, Dex,Roxy,Elixir,Beyound etc! Personaly i hope to find my "family" from Elixir (4usONLY) If anyone have news about this clan and our leader Tsanki please contact me!

See ya guys, happy PvP's :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Hello guys,

I'm looking for new active clan at this server! About me: I like to play as supporter like OL,Cardi,Eva Saints,Warlock etc! Definitely i like low rates servers and hope that in this one i will have, a nice memories!

P.S. I got some experience at low rate servers, Dex,Roxy,Elixir,Beyound etc! Personaly i hope to find my "family" from Elixir (4usONLY) If anyone have news about this clan and our leader Tsanki please contact me!

See ya guys, happy PvP's :)

 

Hi, what lvl are you? We need one BP. Add me on skype jambat_mgs if interested

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...